Pia Lund-Nielsen

Pia Lund-Nielsen

Socialpædagogisk konsulent, stifter og indehaver af Move1

tel: 41 18 10 30
pia@move1-konsulent.dk
LinkedIn
Mia Lunde

Mia Lunde

Socialkonsulent og faglig leder

tel: 42 36 25 34
mia@move1-konsulent.dk
LinkedIn
Jannie Lund-Nielsen

Jannie Lund-Nielsen

Socialkonsulent og daglig leder

tel: 21 70 61 07
jannie@move1-konsulent.dk
LinkedIn
Mette Sigersen

Mette Sigersen

Socialkonsulent


mettes@move1-konsulent.dk
LinkedIn
Siliane Understrup

Siliane Understrup

Socialkonsulent


silianeu@move1-konsulent.dk
LinkedIn
Luna Mai Nielsen

Luna Mai Nielsen

Socialkonsulent


lunan@move1-konsulent.dk
LinkedIn
Nanna Kruse

Nanna Kruse

Socialkonsulent


nanna@move1-konsulent.dk
Dennis Jensen

Dennis Jensen

Socialkonsulent

Steen Schou

Steen Schou

Socialkonsulent


steeens@move1-konsulent.dk
Jeanett Wolff Miti

Jeanett Wolff Miti

Socialkonsulent


jeanettm@move1-konsulent.dk
Jan Lund-Nielsen

Jan Lund-Nielsen

Socialvicevært

Michael Bengtsson

Michael Bengtsson

Administrationsmedarbejder


michael@move1-konsulent.dk
Thelma F. Boje

Thelma F. Boje

Kommunikationsmedarbejder


thelmab@move1-konsulent.dk
LinkedIn
Vivi S. Offer

Vivi S. Offer

Kommunikationsmedarbejder


vivio@move1-konsulent.dk
LinkedIn
Kirstine Aavang

Kirstine Aavang

Kommunikationsmedarbejder


kirstinea@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Skal vi tale over en kop kaffe?