Medarbejdere

Pia Lund-Nielsen

Socialpædagogisk konsulent, stifter og indehaver af Move1

Mobil: 41 18 10 30
pia@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Mia Lunde

Seniorkonsulent og løsningsfokuseret familievejleder

Mobil: 42 36 25 34
mia@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Jannie Lund-Nielsen

Socialkonsulent og daglig leder

Mobil: 21 70 61 07
jannie@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Michael Bengtsson

Administrativ medarbejder

Mobil: 22 48 50 01
michael@move1-konsulent.dk

Lena Lund-Nielsen

Socialkonsulent og løsningsfokuseret familievejleder

LinkedIn

medarbejdere

Julie Lange

Socialkonsulent

LinkedIn

socialkonsulent Move1 Marlene

Marlene Torhus

Socialkonsulent og løsningsfokuseret familievejleder

move1 simone

Simone Holden

Socialkonsulent og løsningsfokuseret familievejleder


Jan Lund-Nielsen

Socialvicevært i Move1-Huset

Kirstine Aavang

Kommunikationsmedarbejder

kirstinea@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Socialkonsulent Sten Move1

Steen Schou

Timelønnet socialkonsulent

Vivi Offer

Kommunikationsmedarbejder

vivio@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Jeanett

Jeanett Wolff Miti

Timelønnet socialkonsulent