Medarbejdere

Pia Lund-Nielsen

Socialpædagogisk konsulent, stifter og indehaver af Move1

Mobil: 41 18 10 30
pia@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Mia Lunde

Seniorkonsulent og faglig leder

Mobil: 42 36 25 34
mia@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Jannie Lund-Nielsen

Socialpædagogisk konsulent og daglig leder

Mobil: 21 70 61 07
jannie@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Line Lorentzen

Socialpædagogisk konsulent og kontaktperson

Mobil: 60 15 83 34
linel@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Lena Lund-Nielsen

Socialpædagogisk konsulent og kontaktperson

Mobil: 22 73 21 12
lena@move1-konsulent.dk
LinkedIn

medarbejdere

Julie Lange

Socialpædagogisk konsulent

Mobil: 40 30 33 49
juliel@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Jeanett Wolff Miti

Socialpædagogisk konsulent

Mobil: 40 30 33 59
jeanettm@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Jan Lund-Nielsen

Socialvicevært i Move1-Huset

Mobil: 22 54 40 28
jan@move1-konsulent.dk

Kirstine Aavang

Kommunikationsmedarbejder

kirstinea@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Steen Schou

Socialpædagogisk konsulent

Mobil: 60 12 57 09
steens@move1-konsulent.dk
LinkedIn

Michael Bengtsson

Administrativ medarbejder

Mobil: 22 48 50 01
michael@move1-konsulent.dk

Katrine benneballe

Socialpædagogisk konsulent

Mobil: xx xx xx xx
katrinea@move1-konsulent.dk

Vivi Offer

Kommunikationsmedarbejder

vivio@move1-konsulent.dk
LinkedIn